careers

Fiatal pályakezdő vagy?

Ezt a szakmát választhatod: CO2 hegesztő, szerkezetlakatos, gépi forgácsoló

Milyen előnyeid vannak amennyiben a  mi cégünket választod?

  • Végzettséged alapján, szakmai tapasztalat NÉLKÜL elkezdhetsz dolgozni.
  • Versenyképes kezdő fizetést kapsz.
  • Munkaruhát és védőfelszerelést kapsz a próbaidő alatt is.
  • Lehetőséget biztosítunk neked a „Mester és tanítványa programunkban” részleteket személyesen ismerheted meg.
  • Utazási támogatásban részesülsz a lakóhelyed és a cég között.
  • Korszerű, modern gépekkel dolgozhatsz.
  • Egy európai szinten is modern gyárban kezded a pályádat.

Mit várunk el tőled?

  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre, lelkes és elkötelezett hozzáállás.
  • Céges kiválasztáson való személyes részvétel.
  • Tiszta munkakörnyezetet tartasz fenn, valamint betartod a raktár, üzem- és udvarrendet.

Munka ajánlat tapasztalttal rendelkező álláskeresőknek!

Ezt a szakmát választhatod: CO2 hegesztő, szerkezetlakatos, géplakatos, CNC forgácsoló,

Milyen előnyeid vannak amennyiben a mi cégünket választod?

  • Kezdő fizetésed már 200.000ft-tól.
  • Próbaidő leteltével felmérjük a munkádat és az alapján béremelést kapsz.
  • Teljesítmény bónusz.
  • Hűség bónusz.
  • Bölcsődei, óvodai támogatás a családosok számára.
  • Szakmai előre menetel hozzáadott értéked alapján.
  • Korszerű, modern gépekkel, eszközökkel dolgozhatsz.
  • Egy európai szinten is modern gyárban dolgozhatsz közel a családodhoz!

  • Precíz, pontos munkavégzés a saját területeden.
  • Minimum egy év szakmai tapasztalat.
  • Betartod és elvégzed felettes vezetőd utasításait.

Állás ajánlataink közép vagy felső vezetőknek!

Ezt a szakmát választhatod: GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS MÉRNÖK (CNC MEGMUNKÁLÓ ÜZEM)

FELADATOK

  • Új és meglévő termékek gyártásának felügyelete, optimalizálása
  • Forgácsoló technológiák kidolgozása, bevezetése
  • Gyártástervezési feladatok a logisztikával szoros együttműködésben
  • Új gépek beszerzése, kiválasztása
  • Forgácsoló technológiák elkészítése
  • Gyártási dokumentációk, kezelési, karbantartási leírások készítése
  • CNC marógépeken, esztergákon történő átállások, karbantartási munkálatok elvégzése/elvégeztetése napi szinten, technológiai számítások elvégzése
  • Részvétel a tanúsító, illetve a vevői és beszállítói auditok előkészítésében és lebonyolításában

KÖVETELMÉNYEK

  • Szakirányú mérnöki diploma
  • Termelővállalatnál fémmegmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat(rátermett, vezetői ambíciókkal rendelkező tapasztalt mérnökök jelentkezését is várjuk)
  • Forgácsolási ismeretek és tapasztalat
  • CNC programozási tapasztalat
  • Tervezési ismeretek
  • Tervezőprogram ismerete (AutoCad/ProE/stb.)
  • Alapszintű minőségügyi ismeretek (ISO 9001)

ELŐNY JELENT

  • Szereléstechnikai ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Magyar tulajdonú cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Gyártás, Termelés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  •        4552 Napkor Ipartelep u 1. Forgácsoló üzemcsarnok

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet kérünk jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén: